Samozrejme,  je to nemožné, ale ani Vy ste  svoje dlhy nenahromadili za 5 minút.

5 minút v teoretickej rovine po vyhlásení konkurzu, ale je tam veľa otáznikov- majetok, poctivý/nepoctivý zámer, celkový dopad na ďalšie fungovanie. 

Nie pre každého je BANKROT najlepším riešením. 

Ako žiť bez dlhov po oddlžení? Snažiť sa vyžiť z príjmu, ktorý máme, kupovať veci z našetrených peňazí, nie na dlh. Kupujeme veľa zbytočností na splátky, ktoré nie sú nevyhnutné a nezarábajú.

Uvediem príklad: zbytočná pôžička s vysokým úrokom a krátkou dobou splatnosti, ktorá ukráti finančný rozpočet o 250 € mesačne.  Čo nastane v prípade nečakaný-ch životných situácii, keď príjem klesne o tretinu alebo polovicu? Neschopnosť splácať tento úver načas a v plnej výške, predraženie už aj tak nevýhodného úveru o pokuty a penále z omeškania. 

Ale aj po oddlžení sa zaručene dá za 5 minút  znova zadlžiť.

V dnešnej dobe je viac ako polovica dospelej populácie zadlžená. Požičiavame si na dovolenky, na sviatky, dokonca na úhradu splátok pôžičiek- žijeme na dlh. Každý je spokojný, kým splátky ako-tak zvládate uhrádzať.

Problém nastane, keď dlh uhradiť neviete a dostanete sa do omeškania. Pôvodný veriteľ trvá na okamžitej úhrade omeškanej splátky a keď ju nezaplatíte, poverí inkasnú spoločnosť, aby od Vás dlh vymohla.

V tom horšom prípade poverí exekútora, aby dlh vymohol on, čím sa dostanete do začarovaného kruhu, z ktorého sa len ťažko vymotáte. 80 % sú financie a 20% náš charakter a zvyklosti. 

 5 minút Vášho drahocenného času

Šálka kávy

Cigaretka

Podpísanie pôžičky

Trápia Vás exekúcie a neviete si pomôcť? Ísť či neisť do osobného bankrotu?   Dajte si 5 minút a zavolajte alebo napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Prvá nezáväzná konzultácia v našej kancelári je zdarma a zaberie vám 30 minút. Prihlásiť sa môžete TU