Oddlžovacia spoločnosť


Sídlo spoločnosti:

KAOL Pro s.r.o

Južná trieda 4B

Košice, 04001

IČO:48193933, DIČ:2120084252

Kancelária

Jantárová 30

Košice, 04001

MOTTO:

„Zaviazali sme sa, že budeme pomáhať ľuďom v ťažkej životnej situácii, keď sa ocitli v dlhovej pasci a sami nevedia nájsť riešenie.”

Milí návštevníci našich stránok, dovoľte mi napísať niečo o nás a v krátkosti predstaviť náš tím.

Kancelária sa nachádza v Biznis centre Jantár na Jantárovej 30, poschodie piate, číslo dverí 501, kde Vás v pracovných dňoch srdečne vítame.

Chcem sa poradiť

Parkovacie miesta na vyhradenom parkovisku biznis centra Jantár, ak náhodou nie je voľné miesto, tak pri čerpacej stanici SHELL určite voľné parkovacie miesto nájdete .

Naša spoločnosť bola založená v roku 2015. Spoločníkom spoločnosti a zároveň prvým konateľom je Mária Baloghová, funkciu druhého konateľa zastupujem osobne. Rozhodnutie založiť spoločnosť s.r.o. v hlavnej miere ovplyvnilo nevýhodné postavenie živnostníkov na Slovensku.

Dostupnosť prostriedkami hromadnej dopravy električkou č. 3,4,7, zastávky RYBA alebo STARÁ NEMOCNICA, kancelária sa nachádza medzi nimi. Najlepšie, ak si trasu pozriete na google mapy, ľahšie nás nájdete.

Poradenstvo oddlženie fyzických osôb spočíva v analýze Vašej finančnej situácie a návrhu opatrení, ktoré môžete vykonať. Prvá polhodina konzultácie je ZDARMA, ostatné naše služby sú spoplatnené.

Cena našich služieb závisí od počtu požadovaných úkonov a zložitosti situácie. Pomôcť Vám vieme s vypracovaním žiadosti o oddlženie [osobný bankrot] alebo návrhom komunikácie s veriteľmi.

Viem, že keď tieto riadky čítate určite sa Vám zíde pomoc, rada, pekné slovo. bezplatnej konzultácie alebo nám napíšte správu na našej Fanpage na Facebooku.

Zobraziť stránku