Oddlžovacia spoločnosť


Sídlo spoločnosti:

KAOL Pro, s.r.o

Levočská 4

040 12 Košice

IČO: 48193933, DIČ: 2120084252

Kancelária

Jantárová 30

040 01 Košice

MOTTO:

„Zaviazali sme sa pomáhať ľuďom v ťažkej životnej situácii, ktorí sa ocitli v dlhovej pasci a sami nevedia nájsť riešenie.”

Milí návštevníci našich stránok, dovoľte mi napísať niečo o nás a v krátkosti sa vám predstaviť.

Od roku 2019 sa zaoberáme oddlžením fyzických osôb – osobný bankrot. Pomohli sme tisíckam klientom, či už samotným oddlžením, alebo poradenstvom – osobný bankrot nie je vhodným riešením pre každého. Veľmi citlivo a dôkladne zvažujeme celkovú situáciu našich klientov a hľadáme pre nich to najlepšie riešenie. Našim poslaním je pomáhať ľuďom, ktorí majú exekúcie, trápia sa s exekučnými zrážkami, prípadne splácajú exekúcie, ale istina im klesá len minimálne. Ľuďom, ktorí sú častokrát v zúfalej situácii vraciame úsmev na tvár a dôvod tešiť sa aj z každodenných maličkostí.

Kancelária sa nachádza v Košiciach v Biznis centre Jantár na Jantárovej 30, 5. poschodie, číslo dverí 501, kde vás v pracovných dňoch srdečne vítame – prosím osobnú konzultáciu si dohodnite vopred telefonicky na tel. čísle 0950 712 790.

Chcem sa poradiť

Parkovacie miesta na vyhradenom parkovisku biznis centra Jantár, ak náhodou nie je voľné miesto, tak pri čerpacej stanici SHELL určite voľné parkovacie miesto nájdete .

https://www.youtube.com/watch?v=s5ktRxnH_X0

Dostupnosť prostriedkami hromadnej dopravy električkou č. 3,4,7, zastávky RYBA alebo STARÁ NEMOCNICA, kancelária sa nachádza medzi nimi. Najlepšie, ak si trasu pozriete na google maps, ľahšie nás nájdete.

Poradenstvo oddlženie fyzických osôb spočíva v analýze vašej finančnej situácie a návrhu opatrení, ktoré môžete vykonať. Prvá polhodina konzultácie je ZDARMA, ostatné naše služby sú spoplatnené.

Cena našich služieb závisí od počtu požadovaných úkonov a zložitosti situácie. Pomôcť Vám vieme s vypracovaním žiadosti o oddlženie [osobný bankrot] alebo návrhom komunikácie s veriteľmi.