Kto sme?

Sme spoločnosť KAOL Pro, s.r.o. Oddlženiu fyzických osôb sa venujeme od roku 2019. Počas tohto obdobia sme pomohli stovkám ľudí, či už poradenstvom alebo samotným oddlžením.

Osobný bankrot nie je vhodným riešením pre každého, preto ku každému klientovi pristupujeme individuálne so zreteľom na jeho celkovú finančnú a hlavne majetkovú situáciu.

Našim poslaním je pomáhať ľuďom, ktorí majú exekúcie, trápia sa s exekučnými zrážkami, prípadne splácajú exekúcie, ale istina im klesá len minimálne.

Ľuďom, ktorí sú častokrát v zúfalej situácii,  vraciame úsmev na tvár a dôvod tešiť sa aj z každodenných maličkostí.

Oddlžovacia spoločnosť KAOL Pro, s.r.o.

Sídlo spoločnosti:

Levočská 4

040 12  Košice

Kancelária spoločnosti:

Jantárová 30

040 01 Košice

Kancelária sa nachádza v Košiciach v Biznis centre Jantár na Jantárovej 30, 5. poschodie, číslo dverí 501, kde vás v pracovných dňoch srdečne vítame – prosím osobnú konzultáciu si dohodnite vopred telefonicky na tel. čísle 0950 712 790.

MOTTO:

„Zaviazali sme sa pomáhať ľuďom v ťažkej životnej situácii, ktorí sa ocitli v dlhovej pasci a sami nevedia nájsť riešenie.”

Poradenstvo spočíva v analýze Vašej celkovej finančnej a majetkovej situácie. Po celkovej analýze navrhneme riešenie, ktoré je pre Vás najvhodnejšie. Konzultácia je ZDARMA, ostatné naše služby sú spoplatnené.

Cena našich služieb závisí od počtu požadovaných úkonov a zložitosti situácie. Pomôcť Vám vieme s vypracovaním žiadosti o oddlženie [osobný bankrot] alebo návrhom komunikácie s veriteľom alebo exekútorom.

Pozrite si zopár referencií od našich klientov, ktorí si už užívajú výplatu v plnej výške: