Ako na to, ak sa rozhodnete využiť naše služby oddlžovacej poradne? Adresa oddlžovacej poradne:

Kancelária je na Jantárovej 30 v Košiciach, otvorená v pracovných dňoch od 9:00 do 16:00, kde Vás srdečne vítame. Kontakt na našu oddlžovaciu spoločnosť v Košiciach -KAOL Pro s.r.o. si môžete vyžiadať, viacerými spôsobmi: e-mailom, telefonicky, fanpage na Facebooku, formuláre tejto stránky.

Do odvolania prevádzkujeme naše služby výhradne ONLINE

Náš primárny telefónny kontakt, z ktorého Vás po zadaní Vašich kontaktných údajov oslovíme, je telefónne číslo 0950 712 790

Kontakt na našu oddlžovaciu spoločnosť – ako nás kontaktovať?

Budem rád, ak nám napíšete, alebo zavoláte pomocou interaktívnych prvkov tejto stránky. Ponúkam Vám viaceré možnosti ako nás môžete kontaktovať- telefonicky, na svojom Smartfóne kliknite na ikonu telefónu vyššie, automaticky sa Vám načíta telefónne číslo alebo kliknutím na nasledujúci odkaz +421950712790.

Chcem sa poradiť

Ak ste fanúšikom Facebooku a radi využívate sociálne siete, môžete nám napísať pomocou fanpage nižšie. Kontakt na nás získate jednoducho kliknutím na ikonku správa, ak náhodou nemáte MESSENGER aktívny, postačí kliknúť na obrázok fanpage, automaticky budete presmerovaný na Facebook našu fanpage (ak ste prihlásený na FB a Váš prehliadač to podporuje).

Chcem sa oddlžiť